МОСКВА (QHA) -

Четверо російських військових радників загинули у Сирії 16 лютого, підірвавшись у автомобілі на фугасі, повідомляє російське інформаційне агентство Інтерфакс із посиланням на представників Міноборони РФ. В результаті підриву четверо військовослужбовців загинули, ще двоє отримали поранення. За їхнє життя борються російські військові медики.

У відомстві уточнюють, що автомобіль з російськими військовими радниками був у складі колони сирійських військ, яка прямувала з району аеродрому Тіяс до міста Хомс. Після того, як автомобіль, в якому знаходилися російські військовослужбовці, проїхав близько 4 км, під ним спрацював радіокерований заряд.

Міноборони Росії до 20 лютого офіційно визнало загибель у Сирії 30 російських військових (включаючи небойові втрати).

Раніше, 7 грудня у госпіталі помер полковник Руслан Галицький з групи російських військових радників у Сирії, смертельно поранений в результаті обстрілу бойовиками одного з житлових кварталів у західній частині Алеппо.

5 грудня бойовики піддали артилерійському обстрілу мобільний госпіталь Міноборони РФ в Алеппо. Тоді загинули двоє російських військовослужбовців-медиків — Надія Дураченко і Галина Михайлова. Важке поранення отримав головний педіатр Міноборони Росії Вадим Арсентьєв.

Влітку 12 серпня стало відомо, що у Сирії загинув російський військовослужбовець з Кабардино-Балкарії Аскер Біжоєв.

Російська військова операція у Сирії розпочалася 30 вересня 2015 року. Згідно з офіційними даними, за цей час загинули більше 20 російських військовослужбовців і медиків.

ФОТО: інтернет

QHA