КИЇВ (QHA) -

З Калинівки та прилеглих сіл евакуювали майже 28 тис. осіб, одна жінка постраждала в результаті вибухів боєприпасів.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

— Поліція, військовослужбовці Нацгвардії та Збройних сил України забезпечують евакуацію жителів м. Калинівка та прилеглих сіл. Станом на 03:15 год вже евакуйовано близько 28 тисяч осіб, 8 тисяч з яких — за допомогою транспорту, наданого місцевою владою, — сказано в повідомленні.

У ДСНС повідомили, що станом на 6:30 ранку травмована 1 жінка. Її стан оцінюється як середньої тяжкості. Постраждалу госпіталізували до Вінницької Центральної районної лікарні.

На охорону громадської безпеки і порядку на території області Нацполіція залучила понад 2800 співробітників поліції. У безпосередній близькості від місця вибуху несуть службу 70 працівників Калинівського відділу поліції, 100 працівників апарату поліції Вінницькій області, 60 патрульних поліцейських, 40 осіб обласного управління поліції охорони.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, який перебуває на місці події, припустив, що причиною пожежі в Калинівці стали зовнішні чинники. При цьому він зазначив, що назвати винуватців трагедії зможуть тільки компетентні органи.

Раніше QHA повідомляло, що увечері 26 вересня в селі Калинівка Вінницької області почали вибухати склади боєприпасів. Підрозділи Нацгвардії та Нацполіції разом з місцевою владою евакуюють жителів Калинівки та найближчих населених пунктів Павлівка і Мізяки.

Територія загоряння на складах боєприпасів становить близько 10% від загальної площі арсеналу.

На місці подій перебувають прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, керівництво Міноборони, СБУ, МВС.

ФОТО: Сьогодні

QHA