СТАМБУЛ (QHA) -

Свою версію трагічних подій після бесіди з киянкою озвучило інтернет-видання «Комсомольська правда в Україні» (КП).

— За першими повідомленнями у ЗМІ, вбивця був у костюмі Санта Клауса. Але журналісти все переплутали. Це був не Санта Клаус. Він просто був у масці. Він убив поліцейського (на вході до клубу) і почав стріляти по всіх на своєму шляху. Це був співробітник клубу. Терорист був весь у сірому і у чорній шапці. Стріляла всього одна людина. Випустив 7 обойм, повідомила киянка.

За інформацією КП, у нічному клубі Reina у Стамбулі, де в ніч на 1 січня стався теракт, вирішила зустрічати Новий рік і киянка. Вона прилетіла з Києва два дні тому, оселилася у готелі «InterContinental». До клубу пішла із друзями. Зустрічати Новий рік там зібралося всього близько 700 людей. На відео, яке Оксана виклала у свій Інстаграм, відвідувачі клубу відкорковують шампанське, запалюють бенгальські вогні. Через кілька хвилин після цієї зйомки до клубу увірвався терорист і відкрив вогонь.

Я впала під стіл і перебувала там, напевно, хвилин 40. Поки не почула жваву турецьку розмову і не побачила повзучих людей. Поліцейський дав мені руку і витягнув з-під столу. Потім передав іншому, і той провів мене в безпечне місце. Опісля нас забрали до відділку поліції. Там, ми провели ще кілька годин. Зараз я в безпеці  у готелі,  відповіла киянка на питання КП про те, як їй вдалося врятуватися.

Нагадаємо, як передавало QHA, в результаті нападу терориста з автоматом Калашникова на відвідувачів нічного клубу Reina, що розташований на узбережжі Босфору у Стамбулі, загинули 39 осіб і 69 були госпіталізіровани. Глава Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров у зв'язку із вбивствами в нічному клубі у Стамбулі вночі 1 січня опублікував звернення до турецького народу.

ФОТО: інтернет

QHA