КИЇВ (QHA) -

На автоматі, який знайшли біля місця вбивства української активістки і добровольця АТО Аміни Окуєвої, не виявили відбитків пальців і залишків ДНК.

Про це повідомив представник поліції Київської області Микола Жукович.

Він зазначив, що зараз у рамках слідчих дій проводяться відпрацювання всієї території біля місця події, і цей автомат може бути причетним до вбивства.

— Просто слідчі в цьому випадку вважають, що він може бути причетний до розстрілу автомобіля (в якому знаходилися Окуєва та її чоловік Адам Осмаєв), тому до нього така пильна увага. Він був знайдений на відкритій місцевості, тобто не в приміщенні та не у будинку, — заявив він.

Жукович додав, що це автомат калібру 5,45 міліметра і його відправили на проведення балістичної експертизи, результатів якої поки немає.

Раніше QHA повідомляло, що член колегії МВС Антон Геращенко заявив про знайдення слідчими автомата, з якого стріляли по автомобілю Аміни Окуєвої та Адама Осмаєва, зі слідами ДНК людини.

Через вісім днів після вбивства Аміни Окуєвої на місці злочину знайшли патрони російського виробництва.

Нагадаємо, що 30 жовтня в результаті обстрілу автомобіля біля селища Глеваха Київської області загинула Аміна Окуєва. Згідно з попередніми даними, кілерів було двоє. Окуєву поховали 1 листопада в Дніпрі.

Джерело: УНІАН

QHA