КИЇВ (QHA) -

В Україні через погіршення погодних умов залишаються знеструмленими 390 населених пунктів у трьох областях. Про це повідомляється на сайті Державної служби з надзвичайних ситуацій.

— Залишаються знеструмленими 390 населених пунктів у 3 областях, а саме: Одеська 298 н.п., Черкаська 76 н.п., Чернігівська 16 н.п., які були знеструмлені 18 січня в результаті ускладнення погодних умов (сніг, пориви вітру), сказано у повідомленні.

До робіт з відновлення електропостачання залучили служби обленернго.

Рятувальники зазначають, що в Одеській області проходять роботи з відновлення електропостачання м Вилкове. У Черкаській області вже відновили електропостачання насосної станції КП «Черкасиводоканал».

Здійснюється поступове наповнення водою міської системи водопостачання. Для надання допомоги бригадам обленерго з розпилювання повалених дерев на резервній лінії електропередач залучено від ДержНС 2 одиниці техніки та 11 чол. в/с. Організовано підвіз води до населення та соціальної інфраструктури, для чого залучено 11 од. техніки, з них від ДержЧС  5 од. техніки (підвезено 170 тонн води).

QHA повідомляло, що в ніч з 17 на 18 січня через пориви вітру та мокрого снігу знеструмлено 63 населених пункти у п'яти областях України. Так, без електрики в Полтавській області залишилося 46 населених пунктів, у Сумській 7, у Кіровоградській — 5, у Черкаській 4, у Дніпропетровській 1.

QHA