СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Самопроголошена «глава адміністрації» міського поселення Щолкине Тетяна Єрманова в окупованому Криму рішенням Ленінського «суду» Сімферополя була звільнена із займаної посади для проведення подальших слідчих дій. Місцеві ЗМІ повідомляють, що у її діяльності на посаді були помічені явні порушення при проведенні закупівель і розподілі муніципального житла, що може свідчити про перевищення повноважень з метою незаконного збагачення.

— Позов задовольнити. Розірвати достроково контракт №2, укладений представником наймача головою міської ради Сергієм Варавіним з Тетяною Єрмановою, призначеною на посаду глави адміністрації Щолкиного Ленінського району Республіки Крим рішенням 17 сесії 1 скликання Щолкинської міськради від 23 квітня 2015 року, у зв'язку із порушенням Тетяною Єрмановою умов контракту в частині, що стосується вирішення питань місцевого значення, повідомляється у рішенні «суду».

Нагадаємо, як повідомляло QHA, у кінці грудня представники окупаційних правоохоронних органів затримали «заступника глави адміністрації» окупованого міста Керчі Олега Шевченка у рамках розслідування кримінальної справи про вимагання хабара.

ФОТО: інтернет

QHA