КИЇВ (QHA) -

Народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Олексій Гончаренко був викрадений в Одесі. Про це повідомили у прокуратурі Одеської області, передає «Українська правда».

За інформацією знайомих, ввечері напередодні нардеп виїхав до Одеси на зустріч, а вранці перестав виходити на зв'язок.

Його колеги по фракції вже припускають політичний характер злочину.

— Прокуратура підтверджує, що швидше за все версія викрадення... Упевнений, що це політичний злочин, і вірю, що наші силовики не допустять непоправного. Олексію, ми за тебе дуже хвилюємося!  повідомив у Facebook колега викраденого по фракції Олександр Бригинець.

У Генеральній прокуратурі вже заявили про підключення всіх наявних на даний момент сил для пошуку нардепа.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 21 січня глава СБУ Василь Грицак на брифінгу повідомив, що співробітники Служби безпеки України запобігли вбивству народного депутата України Антона Геращенка найманцями російських спецслужб. Після скоєння злочину найманці збиралися втекти до Росії. За даними слідства, замовником вбивства є уродженець Росії, який довгий час проживав у Харківській області, а потім вступив до лав терористичної «ЛНР». Зараз він покинув Україну і перебуває у Білгороді.

Пізніше глава МВС Арсен Аваков повідомив, що спроба замаху на радника глави МВС Антона Геращенко є всього лише одним елементом з ряду підготовлених злочинів, спланованих поза Україною. За його словами, на даний момент оперативники розробляють кримінальні провадження з ряду таких злочинів.

ФОТО: інтернет

QHA