ОДЕСА (QHA) -

В Одесі в районі Куликового поля в ніч на 1 травня правоохоронці виявили рюкзак з вибухівкою. Про це повідомляє прес-служба управління поліції в Одеській області.

У знайденому рюкзаку поліцейські виявили гранати, електродетонатори та запали часів Другої світової війни.

— У рюкзаку були виявлені гранати Ф-1, РГМ, РДГ-2Б, імітаційний патрон, електродетонатор, запали часів Другої світової війни, акумуляторна батарея та тротилова шашка, — повідомляють правоохоронці.Поліція нагадала, що в зв'язку з попередженнями про провокації до річниці подій 2 травня правоохоронні органи міста працюють в посиленому режимі.

Нагадаємо, раніше ГУР повідомляло, що спеціальні служби РФ готують провокації на території Одеської області, приурочені до річниці пам'яті жертв подій в Одесі в 2014 році 2 травня і Дня перемоги — 9 травня. Під час провокацій очікуються зіткнення патріотично налаштованих активістів зі співробітниками правоохоронних органів.

Тим часом у соціальних мережах поширюється інформація про залучення до акцій 2 і 9 травня в Одесі проплачених тітушок. Наприклад, за участь у мітингу та покладанні квітів 2 травня на Куликовому полі та в інших місцях обіцяють платити 1000 гривень за дві години.

ФОТО: інтернет

QHA