МОСКВА (QHA) -

До правоохоронних органів Москви надходять дзвінки про мінування. На даний момент перевіряють дані про загрозу вибуху в декількох столичних торгових центрах, а також на Київському, Ярославському і Курськом вокзалах та у Першому Московському державному медичному університеті імені Сеченова. Про це повідомляють ЗМІ.

Правоохоронці припускають, що дзвінки є фейковими, оскільки в регіонах прокотилася хвиля подібних заяв про мінування.

Наразі проводиться евакуація з торгових центрів «Метрополіс», «Афімолл сіті», «Город», «Щолково», а також було повідомлено про загрозу вибуху на Казанському і Ленінградському вокзалах.

Крім цього, 13 вересня було вже понад 10 дзвінків до екстрених служб Іркутська про мінування різних об'єктів. Анонімні дзвінки в середу надходили також до шкіл, магазинів, органів влади та інших установ Абакана, Томська, Саратова, Якутська і Хабаровська.

Як повідомлялося раніше, у великих російських містах проводять масову евакуацію зі шкіл, кінотеатрів, вокзалів та адміністративних будівель. До правоохоронних органів надійшли десятки анонімних дзвінків з повідомленнями про мінування. Евакуацію проводять в Уфі, Челябінську, Владивостоку, Омську і Магадані, а також у Пермі і Красноярську.

QHA