РІВНЕ (QHA) -

Головною підозрюваною у скоєнні злочину поліція вважає Тетяну Литвинову, яка після вбивства втекла до Єгипту, але перед втечею ще встигла викрасти із сейфу салону краси, яким володів її чоловік, понад 10 тисяч доларів. 

Як розповів заступник начальника ГУ НП у Рівненській області Олександр Панасюк, рівнянці загрожує до 15 років позбавлення волі, можливе також довічне ув’язнення.

— Ми встановили її місцезнаходження та на підставі ухвали суду про оголошення її в міжнародний розшук. Вона була затримана компетентними органами Єгипту, повідомляє Панасюк.

За його словами, підозрювана була затримана під час оформлення довідок, що стосувалися особистого життя. За однією з версій, рівнянка мала намір вийти заміж.

В той же час у правоохоронних органах стверджують, що Тетяна Литвинова є єдиною підозрюваною. З її матір’ю, яка перебувала у квартирі з мертвим тілом та доглядала малолітніх дітей, правоохоронці вестимуть подальші слідчі дії, але поки що вона є лише свідком.

Наразі вирішується питання про екстрадицію підозрюваної в Україну. Через оформлення документів це триватиме близько місяця.

— Ми зробили висновок, з яким погодився прокурор, що саме ця особа є винною у скоєнні вбивства, наголосив Олександр Панасюк.

Нагадаємо, тіло 37-річного Сергія Литвинова було знайдене 9 лютого на квартирі по вул. Пластовій у Рівному. За версією слідства, його дружина нанесла йому кілька ножових поранень, а тіло заховала в коморі, прикривши дитячими речами. Пізніше викликала свою матір, щоб та догледіла малолітніх дітей, а сама вилетіла на відпочинок до Єгипту. 

ФОТО: Facebook

 

QHA