ДОНЕЦЬК (QHA) -

Місія ОБСЄ повідомила, що ввечері в центрі Донецька стався вибух.

Спостерігачі відзначають, що вибух прогримів на провулку Покришева, 1, де розташоване так зване "міністерство оборони ДНР".

— Спостерігачі бачили, що вхід у будівлю, де, як повідомлялося, стався вибух, охороняли щонайменше двоє озброєних членів «ДНР». Співробітники СММ не змогли підійти до місця, де стався інцидент. Член «ДНР» повідомив Місії по телефону про те, що вибух стався 1 лютого, приблизно о 19:00, йдеться у повідомленні Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Разом із тим, троє членів терористичного угрупування «ДНР» (двоє озброєних і один неозброєний), що знаходилися на блокпості на північ від непідконтрольного уряду смт Сєдове (106 км на південь від Донецька) поблизу кордону з Російською Федерацією, відмовили патрулю Місії у доступі до селища, пояснивши це необхідністю попередньо отримати дозвіл від їхніх керівників.

— Неозброєний член «ДНР» повідомив спостерігачам, що патруль не може проїхати в селище через те, що «в цьому районі проводяться спецоперації». Команда СММ не може отримати доступ до селища з кінця квітня 2017 року, наголошується у заяві.

Раніше QHA повідомляло, що з 22 по 23 січня співробітники місії СММ ОБСЄ зафіксували на Донбасі понад 60 вибухів.

А 20 січня біля села Саханка бойовик терористичної «ДНР» у стані алкогольного сп'яніння зупинив свій автомобіль біля спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ і почав вигукувати на їхню адресу грубі образи.

Джерело:.osce.org

QHA