МІНСЬК (QHA) -

У Мінську 25 березня о 12:00 місцеві силовики затримали двох співробітниць організації КримSOS Євгенію Андріюк та Марію Квіцинську, які перебували у складі міжнародної спостережної місії International Partnership for Human Rights.Про це повідомляє сайт КримSOS.

Співробітників місії заблокували в офісі організації «Весна» бійці ОМОН, з ними були іноземні журналісти, місцеві та іноземні правозахисники. Всього у приміщенні опинилося 57 осіб.

Затриманих без пояснення причин годину утримували, а після цього відвезли до РВВС.

Євгенія Андріюк та Марія Квіцинська перебували у спортзалі РВВС із ще сотнею затриманих активістів, а правозахисники з «Весни» та інші затримані — на вулиці. Силовики провели огляд затриманих та переписали їхні паспортні дані.

Правозахисники та журналісти були відпущені, коли у Мінську закінчилася акція, приурочена до 99-ї річниці проголошення Білоруської Народної Республіки.

Нагадаємо, раніше у Білорусі співробітники КДБ затримали 26 активістів, яких підозрюють у підготовці збройних провокацій. Затриманими виявилися члени «Білого легіону» на чолі з Мирославом Лозовським, а також «Молодого фронту» на чолі з Дмитром Дашкевичем. Крім зброї, під час обшуків у місцях проживання затриманих була знайдена атрибутика українських об'єднань «Азов» та УНА-УНСО, а також так званої «тактичної групи Білорусь».


ФОТО: інтернет

QHA