ВІРДЖІНІЯ (QHA) -

У конгресмена-республіканця Стіва Скаліса під час бейсбольного тренування в штаті Вірджинія стріляв житель штату Іллінойс Джеймс Ходжкінсон, який критикує нинішнього президента США Дональда Трампа, пише Meduza

Відзначається, що Джеймс Ходжкінсон здійснив більше 50 пострілів з напівавтоматичної гвинтівки, і під час перестрілки зі співробітниками поліції також був поранений і згодом помер у лікарні.

— 66-річний Ходжкінсон був лібералом. Він жив у невеликому містечку Беллвілль у штаті Іллінойс і працював інспектором будинків. Сусіди характеризують його як вкрай доброзичливу і щедру людину, в якій вони ніколи не бачили ніякої схильності до насильства. Зате чоловік активно цікавився політикою: у 2012 році виступав з одиночним пікетом біля будівлі місцевої пошти, протестуючи проти нерівності, писав листи до місцевої газети, вимагаючи обкласти багатих більш високими податками, допомагав місцевим виборчого штабу Берні Сандерса, а після обрання Дональда Трампа президентом США багато лаяв його і Республіканську партію в своєму Фейсбуці, називаючи Трампа «говнюком» і «зрадником».

У даний момент Стів Скаліс знаходиться у лікарні, він у важкому стані.

Як повідомляло QHA, під час бейсбольного тренування в штаті Вірджинія (США) сталася стрілянина. Крім політика, були поранені його помічники та співробітники поліції.

ФОТО: інтернет

QHA