КИЇВ (QHA) -

Агент російських спецслужб, зупинений учора Аміною Окуєвою, був легалізований і легендований в Україні у лютому 2016 року під ім'ям Дакара Олександра Венусовича, повідомив радник глави МВС України Антон Геращенко.

Він зазначив, що, починаючи з весни 2016 року, кілер намагався входити в довіру до низки українських політиків і журналістів, представляючись то французьким, то німецьким журналістом під різними іменами:

— Один із відомих українських політиків уже впізнав кілера, як особу, яка рік тому виходила на нього під виглядом іноземного журналіста.

Також Антон Герашенко просить всіх, хто зустрічався за останній рік з особою, яка видавала себе за німецького/французького журналіста, негайно зв'язатися з поліцією Києва за телефоном 102 і допомогти слідству у встановленні всіх її зв'язків і намірів.

Як повідомляло QHA, стан відомого учасника АТО Адама Осмаєва після збройного нападу 1 червня на Подолі залишається важким.

Нагадаємо, увечері 1 червня, представившись журналістом, злочинець втерся в довіру до бійців добробата «Київ-2» Адама Осмаєва та Аміни Окуєвої, і відкрив вогонь.

ФОТО: QHA

QHA