РОСТОВ -НА-ДОНУ (QHA) -

У результаті вибуху в центрі Ростова-на-Дону постраждала одна особа, повідомляє місцеве видання «Блокнот». Інцидент стався на перетині вулиці Соціалістичної та Нахічеванського провулка близько сьомої ранку. Двірник знайшов нічийну сумку, яка вибухнула. Йому відірвало пальці руки.

За інформацією російського інформагентства ТАРС, 46-річний чоловік підібрав ліхтарик, який лежав на вулиці. У результаті, той вибухнув прямо у нього в руках, коли чоловік спробував його включити.

— Чоловік без певного місця проживання близько 6:30 знайшов пакет і вирішив перевірити його вміст, у тому числі і ліхтарик, що знаходився всередині, — уточнили в прес-службі Північно-Кавказького округу Росгвардії.

За їхньою інформацією, при включенні ліхтарика спрацював вибуховий пристрій, чоловікові відірвало кисть руки. Постраждалого госпіталізували у важкому стані.

Вибух у Ростові стався поряд з однією із шкіл. Заняття в школі призупинені. Прилегла територія оточена співробітниками поліції, на місці працюють сапери, спецслужби, МНС. Рух транспорту перекритий.

Як повідомляло QHA, у метро Санкт-Петербурга 3 квітня прогримів вибух. За останніми даними, загинуло 14 осіб, кілька десятків отримали поранення. Влада Росії назвала вибух терактом.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що вчинення теракту в момент знаходження в місті Путіна «змушує задуматися» і є предметом для аналізу спецслужб.

ФОТО: інтернет

QHA