ЛЬВІВ (QHA) -

Спеціаліст Національної гвардії США Джозеф Нелк, який працював військовим інструктором на Львівщині, пішов з життя через природні причини, не пов'язані з його професійною діяльністю в Україні. Про це повідомляє прес-служба Армії Нью-Йорка.

За даними американських військових, Нелк служив у 2-му батальйоні 101-го кавалерійського полку 27-ї піхотної бригади. Він був одним із 220 військовослужбовців Нацгвардії Нью-Йорка, направлених до України в складі багатонаціональної групи інструкторів.

Нелк мав нагороди — медаль за службу національної оборони і стрічку за досягнення під час армійської служби. Зараз проводиться розслідування цього інциденту.

Американець помер 10 грудня на вулиці Лемківській у Львові у приміщенні магазину.

21-річний військовослужбовець ЗС США перебував у звільненні. Він входив до складу місії військових інструкторів у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки (Яворівський військовий полігон).

Нагадаємо, вчора за фактом вибуху польського туристичного автобуса неподалік від Львова відкрите кримінальне провадження за ст. 258 КК України («терористичний акт»). Про це повідомив прес-секретар Управління СБУ у Львівській області Олег Александров.

Працівники поліції, які прибули на місце події, попередньо встановили, що невідомим вибуховим пристроєм пошкоджена обшивка багажного відділення і бічне скло у кабіни водія.

Джерело: readmedia

QHA