САНКТ-ПЕТЕРБУРГ (QHA) -

У Санкт-Петербурзі затримано вихідців з республік Середньої Азії, яких підозрюють у сприянні терористичній діяльності. Про це повідомляє Слідчий комітет.

У СК повідомили, що шестеро затриманих приїхали до Росії на заробітки. У слідства поки немає відомостей про зв'язки затриманих із виконавцем теракту в метро, ​​йдеться у повідомленні.

Вказується, що підозрювані нібито з листопада 2015 року вербували у Петербурзі «переважно вихідців з республік Середньої Азії» для вчинення терористичних актів та залучали їх до діяльності заборонених в Росії організацій — «Джебхат ан-Нусра», «Ісламська держава» та інших формувань
».

Нагадаємо, як повідомляло QHA, в метро Санкт-Петербурга 3 квітня прогримів вибух. За останніми даними, загинуло 14 осіб, кілька десятків отримали поранення. Влада Росії назвала вибух терактом.

4 квітня російські журналісти знайшли у соцмережах профіль із зазначеним номером телефону Акбара Джалілова, за версією слідства — терориста, нібито підірвав себе у метро Санкт-Петербурга. Коли представники преси додзвонилися за номером, чоловік запевнив, що не причетний до події.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що вчинення теракту в момент перебування у місті Путіна «змушує замислитися» і є предметом для аналізу спецслужб.

ФОТО: інтернет

QHA