АЛЕППО -

Число жертв вибуху, що стався поряд із автобусами, які перевозили евакуйованих жителів обложених районів Сирії, перевищило сто осіб.

Як повідомив агентству «Анадолу» глава Управління цивільної оборони Алеппо Аммар аль-Селемо, 15 квітня о 16:00 за місцевим часом на шляху проходження колони з евакуйованими в районі Рашідін стався вибух. На місце події прибули співробітники управління.

Більшість загиблих — жінки і діти з районів Фуа і Кефрайя.

За словами чиновника, у результаті вибуху також було поранено 40 осіб, згорів один автобус. Рятувальні роботи тривають.

У зв'язку з тим, що тіла багатьох жертв повністю обгоріли, встановити їхні особи не вдалося, зазначив аль-Селемо.

У рамках домовленості між опозицією і режимом Асада 2350 чоловік із сирійських районів Мадайя і Аз-Забадані в Дамаску, а також п'ять тисяч з Фуа і Кефрайі в Ідлібі досягли блокпоста в Алеппо.


Вибух стався у районі Рашідін поруч з колоною, що рухалася з підконтрольних режиму Асада областей.

У Фуа і Кефрайі, які контролюють рух «Хезболла» і Корпус вартових ісламської революції (КВІР), проживає близько 15 тисяч осіб, в основному мусульман-шиїтів.

Райони майже два роки знаходяться в облозі опозиції. Режим Асада по повітрю доставляє до блокованих районів боєприпаси і продовольство.

Опозиція стверджує, що продовжує облогу Фуа і Кефрайя в рамках заходів обережності, щоб запобігти кровопролиттю у 20 районах Сирії, що знаходяться під контролем режиму Асада.

Джерело: АА

QHA