РІВНЕ (QHA) -

Про підозру на алкогольне сп’яніння поліції повідомили пильні громадяни. Як з’ясувалося пізніше, водієм виявився полковник Генштабу ЗСУ — при ньому було службове посвідчення.  

У патрульній поліції Рівного зазначили, що інформація про порушення правил дорожнього руху даним водієм надійшла на лінію 102. Патрульні зупинили автомобіль на вул. Соборній, 10 — щоб перевірити водія на стан алкогольного сп’яніння. Медогляд провели на місці зупинки за допомогою газоаналізатора «Drager», у присутності двох свідків. Результат виявився позитивним 0,84 проміле. На водія склали протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 130 КУпАП. Порушник не заперечував свою вину, але намагався умовити патрульних не складати протокол, тому що боявся, що про подію дізнається його керівництво.

— Оскільки інформація набула розголосу, і свідки та журналісти які були на місці, знімали на відео саму подію, то ми не заперечуємо, що це була особа, яка мала при собі посвідчення полковника Генштабу. Нам все одно полковник, генерал чи прибиральник. Якщо людина сіла за кермо п'яною покарання їй не уникнути, зазначила речниця патрульної поліції Рівного Оксана Юрченко.

У разі доведення вини полковнику загрожує штраф у розмірі 10 200 гривень, з позбавленням права керування ТЗ на один рік. Міру покарання вирішуватиме суд. 

 

QHA