РІВНЕ (QHA) -

Як писало QHA, 10 травня біля Рівненської облдержадміністрації зібралися учасники акції протесту. Перед цим молоді люди отримували вказівки від киянина Юрія Клейноса, який керував мітингувальниками.

Учасникам акції не вдалося розгорнути плакати, які вони принесли. Спочатку біля входу в адмінприміщення групу зустріла поліція, а згодом представники «Національного корпусу» почали вмовляти хлопців залишити територію.

Попередній мітинг, який організовував рівнянин Ярослав Гранітний, в ОДА назвали проплаченим. Як і минулого разу, учасники акції не могли чітко сказати, з якою метою прийшли протестувати. Начебто це були вимоги, пов’язані з легалізацією видобутку бурштину.

Проте у прокуратурі зазначають, що в учасників псевдоакції вилучили плакати та листівки під гаслами «Ровенская Республика», «Бурштин – надбання Рівненської народної республіки», що в свою чергу має ознаки зазіхання на територіальну цілісність і недоторканність України .

Як повідомили у прес-службі прокуратури Рівненської області, за даним фактом слідчим відділом Управління Служби безпеки України у Рівненській області розпочали кримінальне провадження, передбачене ст. 15, ч. 2 ст. 110 КК України.

Причетним до цього злочину загрожує до 10 років позбавлення волі.

Наразі триває досудове розслідування.

ФОТО: РТБ

QHA