МОСКВА (QHA) -

У Раменському районі в Підмосков'ї зазнав аварії пасажирський літак Ан-148 «Саратовських авіаліній», який прямував з Москви до міста Орськ.

За попередніми даними, на борту перебувала 71 особа, з яких 65 — пасажири. У результаті аварії ніхто не вижив. Уламки від літака розлетілися на відстань близько 1 кілометра.

Прес-секретар губернатора області повідомив, що на борту було близько 60 жителів Оренбурзької області.

— За декілька хвилин після зльоту з екіпажем літака перервався радіозв'язок, мітка повітряного судна зникла з локаторів. За попередніми даними, зв'язок зник у Раменському районі Підмосков'я. Наразі задіяні пошуково-рятувальні сили Росавіації, МНС, авіація загального призначення, які виконують пошуки повітряного судна у Раменському районі в координатах, де зникла мітка, — відзначили у Росавіації.

За даними сервісу Flightradar24, який відслідковує польоти, літак пробув у повітрі трохи більше двох хвилин.

За цим фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 263 КК РФ (порушення правил безпеки руху і експлуатації повітряного транспорту, що призвело з необережності смерть двох або більше осіб).

QHA повідомляло, що у Канаді розбився літак компанії West Wind Aviation, на борту якого було 25 осіб. Літак впав практично одразу ж після зльоту з аеропорту міста Фонд-дю-Лак у провінції Саскачеван. Його знайшли у кілометрі від злітно-посадкової смуги.

Джерело: Дощ

QHA