ТЕГЕРАН (QHA) -

У будівлі іранського парламенту в Тегерані в середу 7 червня сталася стрілянина, повідомляють місцеві ЗМІ.

За інформацією ЗМІ, невідомі кілька разів вистрілили в охоронців, які захищали будівлю парламенту, і поранили трьох осіб у коридорі. За попередніми даними, один з охоронців убитий.

Нападників було четверо, з собою вони мали два автомати Калашникова і пістолет.

Tasnim повідомляє, що один з невідомих, які влаштували стрілянину у парламенті, зилишив будівлю і відкрив вогонь на вулиці. Пізніше Tasnim повідомило про вибух на п'ятому поверсі парламентської будівлі, звідки озброєні чоловіки ведуть обстріл по наземним позиціях силовиків.

Джерела видання у будівлі парламенту розповіли, що в результаті атаки семеро людей загинули, а четверо були взяті в заручники, проте ця інформація поки не отримала офіційного підтвердження.

Особистості нападників на іранський парламент поки не встановлені.

Відповідальність за напад взяло на себе угруповання «Ісламська держава».

Міністерство розвідки Ірану заявило, що сьогодні три терористичні групи спробували почати атаки в різних частинах Тегерану, додавши, що терористи були заарештовані.

Tasnim також повідомляє, що одночасно з нападом на парламент сталася стрілянина у мавзолеї імама Хомейні — засновника Ісламської Республіки Іран. В результаті цього інциденту також є постраждалі. За непідтвердженими даними, один з нападників на мавзолей підірвав себе. Press TV повідомляє, що інший терорист убив себе, проковтнувши ціанід. Пізніше IRIB повідомило про другий вибух у мавзолеї імама Хомейні.

ФОТО: інтернет

QHA