СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

У селі Тузли-Шейх-Елі (Присивашне) Ічкінского (Радянського) району силовики провели обшук у будинку місцевого жителя Тохтара Акімова, пише Advet.

— О 8 ранку до його (Тохтара Акімова. — Ред.) будинку під'їхав бусик з силовиками. Їх було чоловік п'ятнадцять. Увійшли до хати, Тохтара і його сина відразу поклали на підлогу, наручники не надягали. Провели обшук за участю службового собаки. Літній матері Тохтара стало погано, — повідомив координатор Кримської контактної групи з прав людини Абдурешит Джеппаров.

Як пізніше розповів сам Тохтар Акімов, після обшуку його привезли до Акмесджит (Сімферополь) до главку МВС, де його допитала слідчий.

— Допит пройшов у нормальній формі, на мене слідчий не тиснула. Відбитки пальців теж не вимагали залишити. Деталі справи я не можу розкривати, тому що дав підписку про нерозголошення. О другій годині дня мене вже відпустили, — зазначив кримський татарин.

Нагадаємо, 15 червня у селах Фернгейм (Урожайне) і Тузли-Шейх-Елі російські прикордонники спільно з поліцією влаштували вибіркову перевірку паспортів у місцевих жителів.

ФОТО: інтернет

QHA