СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

На 20-21 листопада в Криму оголошено штормове попередження. На окупованому півострові очікують зливи, сильний вітер і сніг у горах. Про це повідомили у «Кримському управлінні МНС».

— За даними ФГБУ «Кримське управління з гідрометеорології та моніторингу навколишнього середовища», вранці і вдень 20 листопада, вночі 21 листопада в Криму очікуються сильні, місцями дуже сильні дощі, у горах зі снігом. Посилення південно-західного вітру, з переходом на північно-західний, — до 20-25 м/с, — сказано в заяві.

Фахівці рекомендують кримчанам під час негоди щільно закрити вікна будинків, а з балконів і лоджій прибрати незакріплені предмети.

Перебуваючи на вулиці, необхідно знаходитися подалі від рекламних вивісок, великих дерев, ліній електромереж.

— Якщо злива застала вас на вулиці, не спускайтеся до підземних переходів і інших заглиблених приміщень. Постарайтеся сховатися в будівлях, розташованих вище можливого рівня підтоплення. Якщо злива застала вас в особистому транспорті, не намагайтеся подолати підтоплені ділянки. Повільно перебудуйтеся в крайній правий ряд (на узбіччя) і, не вдаючись до екстреного гальмування, припиніть рух. Увімкніть аварійні вогні та перечекайте зливу. У разі стрімкого перебування води, залиште транспортний засіб і пройдіть на піднесену ділянку місцевості або до найближчої будівлі, — зазначили у кримському «МНС».

Нагадаємо, 30 жовтня в результаті опадів у вигляді дощу і мокрого снігу було знеструмлено 389 населених пунктів у 10 областях України.

У Львівській області було знеструмлено 129 населених пунктів, у Тернопільській — 68, у Хмельницькій — 51, у Чернівецькій — 50, в Івано-Франківській — 32, у Вінницькій — 21, у Рівненській — 13, у Полтавській — 12, у Київській — 8 , у Закарпатській — 5.

QHA