КИЇВ (QHA) -

Вранці 27 червня в Солом'янському районі Києва біля одного з пішохідних переходів вибухнув автомобіль. Потужний вибух був чутний мешканцям навколишніх будинків.

«Київ оперативний» повідомляє, що інцидент стався на перехресті вулиць Механізаторів і Солом'янської.

На місці працюють слідчо-оперативні групи, експерти-криміналісти, вибухотехніки, лікарі швидкої допомоги і рятувальники. Встановлюються причини та обставини вибуху.

Крім того, постаждав чоловік похилого віку, який опинився поруч із місцем вибуху. Він отримав незначні травми.

Справа буде розслідувана військовою прокуратурою за статтею 258 Кримінального кодексу (Терористичний акт).

Пізніше Міністерство оборони України повідомило про те, що в результаті вибуху автомобіля в Києві 27 червня загинув співробітник головного управління розвідки Міністерства оборони України полковник Максим Шаповал 1978 року народження.

— Керівництво Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних сил України висловлюють глибокі співчуття родині загиблого військовослужбовця, — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 23 червня вибух автомобіля стався поряд із рестораном «Гуси-Лебеді» на перетині вулиць Тургенєвської та Полтавської. Вибуховою хвилею вибило вікна в житловому будинку і пошкодило автомобілі, що стояли поруч. Пізніше ЗМІ повідомили, що власник джипа, що вибухнув, — Герман Гайдук — є забудовником в охоронній зоні заповідника «Херсонес Таврійський» в окупованому Севастополі.

ФОТО: Київ Оперативний

QHA