КИЇВ (QHA) -

Виставку «Втрачені можливості» художника лівих анархічних поглядів Давида Чичкана про розчарування у результатах Революції Гідності у Києві розгромили невідомі. Про це повідомляє Hromadske.

Співробітники Центру візуальної культури, де були виставлені роботи художника, повідомили журналістам, що охоронець після закриття галереї відкрив двері дівчині, а за нею увірвалося півтора десятка осіб. Невідомі зв'язали і побили охоронця, після цього пробили стіни галереї, розмалювали їх написами і забрали частину робіт.

Також вони обмалювали стіни написами «Слава Україні!», «Слуги Москви», «Сепар» та інші.

Напад вандалів тривав близько 5 хвилин, після чого вони зникли. Співробітники центру стверджують, що нападники вигукували гасла російською мовою.

Через півгодини на місце прибули співробітники Національної поліції. У центрі заявляють про те, що правоохоронці були попереджені про можливість нападу, але не вжили належних заходів для його запобігання.

Довідка: художник Давид Чичкан брав активну участь у протестах на Майдані. Він сповідує анархістські погляди і вважає, що за результатами революції Україна не досягла бажаної мети. Свої висновки щодо Революції Гідності він втілив у серії відповідних робіт.

ФОТО: інтернет

QHA