КЕРЧ (QHA) -

У Керчі 14 липня на речовий ринок приїхало кілька машин зі співробітниками російського ОМОНу і машина з людьми у камуфляжі. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

— Близько 20 осіб ОМОНу ходять по ринку, стоять біля входу, але при цьому всі кіоски працюють. Силовики приїхали «шукати нелегалів», повідомляє джерело.

Близько 10 осіб, імовірно китайців, співробітники ОМОНу повели в машини спецслужб. При цьому місцеві журналісти повідомляють, що вивозили продавців, у яких не виявилося з собою документів.

Нагадаємо, 6 квітня на Центральному ринку Сімферополя проводилися рейди силовиків. За інформацією правозахисників, тоді було затримано понад 70 осіб, зокрема журналіста Тарас Ібрагімова і правозахисника Андрія Криська. Перш ніж відпустити, затриманих сфотографували, зняли відбитки пальців і зафіксували їхні особисті дані.

26 квітня на радіоринку Сімферополя співробітниками окупаційної поліції також проводився рейд серед підприємців. Тоді силовики вилучали несертифіковану за російськими стандартами техніку, але при цьому перевіряли паспорти у підприємців. В ході рейду невстановлена ​​особа, яка пред'явила паспорт України, було затримано місцевої «поліцією» і направлена до ОВС.

ФОТО: Кримський бандерівець, інтернет

QHA