ГАМБУРГ (QHA) -

У районі Штерншанце (Шанценфіртель) на північному заході Гамбурга пізно ввечері в суботу, 8 липня, поновилися сутички екстремістів з поліцією. Правоохоронні органи застосували водомети, щоб розігнати антиглобалістів, що сиділи на проїжджій частині та перекрили рух автомобілів. У співробітників органів правопорядку полетіли пляшки і піротехніка, пише DW.

Деякі хулігани приховували обличчя під шарфами і масками. Вони розбили вікна у банківському філіалі Sparkasse. У відповідь на продовження насильства поліцейські стягнули до кварталу, відомого своєю розвиненою альтернативною культурою, понад 30 добре оснащених спецпідрозділів і застосували сльозогінний газ.

За даними поліції, у Штерншанце, де напередодні вночі вже сталися заворушення, у суботу зібралися майже 600 осіб. Спочатку обстановка була спокійною, потім у районі Нойер-Пфердемаркт хулігани почали атакувати правоохоронців. ЗМІ повідомляють про велику кількість затриманих, у поліції конкретних цифр поки не називають.

Як повідомляло QHA, у ніч перед початком саміту G20 76 поліцейських отримали поранення в результаті зіткнень із протестуючими.

ФОТО: Інтернет

QHA