ДНІПРО (QHA) -

У Дніпрі зі смертельним пораненням у голову знайшли солдата строкової служби, який охороняв склади. Постріл був зроблений з його ж автомата. За попередньою версією, солдат вчинив самогубство.

Повідомляється, що «на службу в Національну гвардію хлопця призвали восени. Він встиг відслужити усього два з половиною місяці. Приїхав з Кіровоградської області, був єдиною дитиною у батьків. Слідчі кажуть, передсмертної записки не залишив і напередодні поводився як зазвичай».

У військовій частині впевнені, що строковик сам наклав на себе руки.

— Є підтверджуючі матеріали з камер спостереження, що це дійсно було самогубство. Причини, які цьому послужили, на цей момент невідомі. Так, він нудьгував за домом, але будь-яких конфліктних ситуацій, які б могли призвести до цього, нам невідомі, — зазначив перший заступник командира військової частини.

Але джерела ТСН стверджують, що хлопець залишив передсмертну записку, в якій скаржився на грошові побори у військовій частині.

— Хлопець 1998 року народження попередньо — наклав на себе руки. Розпочато досудове розслідування і будемо з'ясовувати, що саме там сталося, — сказав представник поліції.

Нагадаємо, раніше на Луганщині, під час виконання бойового завдання, у результаті підриву на вибухівці загинули двоє українських військовослужбовців, ще п'ятеро отримали бойові травми.

Джерело: ТСН

QHA