СІМФЕРОПОЛЬ / АК'СМЕДЖИТ (QHA) -

Співробітникам спецслужб окупантів по Криму вдалося припинити незаконну діяльність «чиновника» із Сімферополя з розповсюдження метамфетаміну, який він виготовляв у себе вдома за допомогою домашньої лабораторії. Про це повідомляє підконтрольне окупантам кримське інформагенство.

Вказується, що даний «чиновник» обіймав посаду керівника муніципальної бюджетної установи культури «Центр естрадного мистецтва».

— 10 березня 2017 року по місцю проживання чиновника виявлено та вилучено наркотичний засіб метамфетамін масою близько 600 грамів, а також лабораторне обладнання для виробництва наркотиків,  повідомили у спецслужбах.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 7 березня у співробітника «муніципального контролю адміністрації» окупованої Керчі кримські правоохоронці виявили наркотичні речовини. Після цього самопроголошений «глава» Керчі Володимир Подліпенцев у зв'язку із інцидентом провів екстрену нараду з колективом, де зобов'язав усіх співробітників пройти медкомісію на предмет вмісту наркотичних речовин у крові, а тим, хто відмовиться від процедури, пообіцяв звільнення з посади.

ФОТО: інтернет

QHA