КИЇВ (QHA) -

У бразильському штаті Мінас-Жерайс охоронець підпалив будівлю, в якій перебувало близько 80 дітей.

В результаті пожежі загинули 6 дітей і один вчитель.

— Охоронець бразильської дитячої школи спалив шістьох малолітніх дітей і вчителя, обливши їх спиртом і здійснивши підпал будівлі, повідомили в екстреної службі.

В результаті пожежі загинув і сам палій. Директор місцевої лікарні зазначив, що 50 осіб госпіталізували, з них 10 — у важкому стані.

Раніше QHA повідомляло, що вночі 16 вересня в Одесі, на Дачі Ковалевського, в дитячому таборі «Вікторія» сталася масштабна пожежа — близько опівночі загорівся один з корпусів. У будівлі перебувало 42 дитини, всього в таборі відпочивало 150 осіб. Корпус, в якому сталася пожежа, вигорів вщент. Очевидці повідомляли, що деякі діти під час пожежі вистрибували з вікон будівлі. В результаті пожежі загинули троє дітей.

Співробітники прокуратури і поліції провели обшуки в компаніях, які займалися будівництвом і реконструкцією дитячого оздоровчого комплексу «Вікторія».

Виховательку табору, відповідальну за пожежну безпеку, Київський районний суд Одеси взяв під варту без права внесення застави. Їй було обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою терміном на 2 місяці.

18 вересня суд обрав запобіжний захід Петросу Саркисяну — директору дитячого табору «Вікторія». Також суд взяв під варту чиновника, який відповідав за пожежну безпеку.

Джерело: The Telegraph

QHA