ЕЛЬ-БАБ (QHA) -

Сирійська визвольна армія та турецькі збройні сили за останню добу відбили у терористичного угруповання «Ісламська держава» 24 населених пункти в Ель-Баб у ході операції «Щит Євфрату», повідомляє АА.

Джерела Анадолу у силових структурах Туреччини на умовах анонімності повідомили, що турецькі війська і СВА обложили захоплене терористами місто і близькі до остаточного його звільнення.

Замість прямого наступу на Ель-Баб учасники операції «Щит Євфрату» вибрали тактику поступового витискання терористів із міста. Для цього перекриваються шляхи постачання терористів, які контролюють місто, знищуються точки опору.

Таким чином, поставлена ​​мета по можливості уникнути зіткнень у самому місті з бойовиками ДЕАШ, які використовують місцевих жителів як «живий щит», і запобігти втратам серед мирного населення. Для цього місто Ель-Баб оточене з півночі, заходу і сходу. Сили СВА перебувають на відстані одного кілометра від міста.

Ті самі джерела повідомили, що СВА за підтримки турецьких військ, щоб перешкодити наступу військ режиму Асада, які перебувають у шести кілометрах від Ель-Баба, заблокувала дорогу Алеппо — Ель-Баб.

Нагадаємо, що у Сирії триває операція «Щит Євфрату» — спільна військова операція спеціальної оперативної групи Збройних сил Туреччини та ВПС міжнародної коаліції проти терористичного угруповання ІДІЛ у Сирії, яка почалася рано вранці 24 серпня. Головними цілями операції є очищення прикордонних регіонів від терористів ІДІЛ, зміцнення безпеки на кордоні, забезпечення та підтримка територіальної цілісності Сирії, а також недопущення утворення «курдського коридору» PYD на південному кордоні.

QHA