КАТЕРИНІВКА (QHA) -

Біля села Катеринівки Донецької області бойовик ОРДЛО вчинив збройну провокацію стосовно спостерігачів СММ ОБСЄ, застосувавши автомат і гранати, повідомляє прес-центр штабу АТО.

Повідомляється, що сьогодні, 25 лютого, о 11:40 після спілкування представників моніторингової місії з невідомою особистістю у балаклаві і військовій формі з нашивкою угруповання «Новоросія» з будівлі неподалік вийшов чоловік і влаштував хаотичну стрілянину з автомата. Спостерігачі, сівши в авто, покинули місце події, а від'їхавши на відстань близько 50 метрів, почули позаду два вибухи гранат. Відзначається, що ані представники ОБСЄ, ані їхнє майно не постраждали.

Як писало QHA, вчора проросійські терористи за допомогою погроз зброєю відібрали у спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ бепілотний летальний апарат.

Як стверджується у звіті ОБСЄ, четверо чоловіків у камуфляжній формі наблизилися до патруля, двоє з них зайняли позицію для стрільби з коліна, націливши зброю на спостерігачів, в той час як третій забрав безпілотний апарат СММ, що лежав неподалік. Полишаючи місце події, бойовики зробили кілька пострілів чергою в землю у п'яти метрах від транспорту патруля.

ФОТО: інтернет

QHA