САЗЕРЛЕНД-СПРІНГС (QHA) -

5 листопада в Сазерленд-Спрінгс (Техас, США) 26-річний колишній військовослужбовець Девін Патрік Келлі влаштував стрілянину в баптистській церкві, в результаті чого загинуло близько 26 осіб.

— Загинуло 26 осіб. Ми не знаємо, це остаточна цифра чи ні, все, що ми знаємо, це занадто багато, і це буде довгий траур, повідомив губернатор Техасу Грег Еббот.

Крім цього, понад 20 людей отримали поранення, серед яких четверо дітей з однієї сім'ї у віці від 5 до 8 років.

Стрілець намагався втекти з місця злочину, проте був застрелений правоохоронними органами в ході переслідування.

За попередньою інформацією, Девін Патрік Келлі, уродженець міста Нью-Браунфелс (Техас), служив у військово-повітряних силах США з 2010 по 2014 роки. 2014 року його віддали під суд і з ганьбою звільнили зі служби. Однак причини звільнення поки невідомі.

Президент США Дональд Трамп прокоментував цю подію і заявив, що це «акт зла».

— Цей жахливий акт зла ​​стався в той час, як жертви та їхні сім'ї перебували у священному місці. Не можна описати словами біль і горе, які ми всі відчуваємо, і нам важко уявити страждання тих, хто втратив сьогодні своїх рідних,  додав він.

Раніше QHA повідомляло, що поліція американського міста Нью-Йорк заявила, що розслідує повідомлення про стрілянину у Нижньому Манхеттені (США). У соцмережах з'явилася інформація про те, що людина за кермом автомобіля наїхавла на велосипедистів, можливо, на велодоріжці в Нижньому Манхеттені, а потім відкрила вогонь. За останніми даними, в результаті атаки загинуло 8 осіб, щонайменше 12 — поранені.

Джерело: The New York Times, CNN, NBC

QHA