САЗЕРЛЕНД-СПРІНГС (QHA) -

26-річний Девін Келлі, який розстріляв 26 людей у баптистській церкві у штаті Техас (США), у 2012 році втік з психіатричної лікарні.

Про це повідомила поліція.

На лікування його відправив військовий трибунал, оскільки Келлі регулярно бив дружину і прийомну дитину. У поліції зазначили, що через це Келлі не мав права на володіння зброєю.

У рапорті повідомлялося, що він пробував розправитися зі своїми керівниками і пронести зброю на авіабазу.

У 2012 році Келлі втік з лікарні, але його затримали. Правоохоронці під час затримання заявляли, що він несе загрозу суспільству.

QHA повідомляло, що Девін Патрік Келлі, який влаштував стрілянину в баптистській церкві в Сазерленд-Спрінгсі (Техас, США), наклав на себе руки. Він вистрілив в себе з пістолета після безуспішної спроби втекти з місця злочину на машині.

Нагадаємо, 5 листопада в місті Сазерленд-Спрінгс 26-річний колишній військовослужбовець Девін Патрік Келлі влаштував стрілянину в баптистській церкві, у результаті чого загинули близько 26 осіб. Крім цього, понад 20 людей отримали поранення, серед яких четверо дітей з однієї сім'ї у віці від 5 до 8 років. За попередньою інформацією, Девін Патрік Келлі, уродженець міста Нью-Браунфелс (Техас), служив у військово-повітряних силах США з 2010 по 2014 рр. У 2014 році його віддали під суд і з ганьбою звільнили зі служби.

Джерело: ВВС

QHA