САЗЕРЛЕНД-СПРІНГ (QHA) -

26-річний колишній військовослужбовець Девін Патрік Келлі, який влаштував стрілянину у баптистській церкві у Сазерленд-Спрінгсі (Техас, США), наклав на себе руки.

Про це повідомив окружний шериф Джо Теккітта.

Він зазначив, що Келлі вистрілив у себе з пістолета після безуспішної спроби втекти з місця злочину на машині. Йому це не вдалося, оскільки двоє громадян мали при собі пістолети та відкрили стрілянину по нападнику, через що його машина втратила керування і з'їхала з дороги.

— Ми вважаємо, що саме у цей момент він покінчив життя самогубством, — заявив шериф.

Раніше QHA повідомляло, що президент США Дональд Трамп заявив, що стрілянина у баптистській церкві могла статися через психічні проблеми нападника. Трамп додав, що жертв могло бути більше, проте у церкві знаходився чоловік зі зброєю, який почав відстрілюватися.

Нагадаємо, 5 листопада в місті Сазерленд-Спрінгс 26-річний колишній військовослужбовець Девін Патрік Келлі влаштував стрілянину в баптистській церкві, в результаті чого загинуло близько 26 осіб. Крім цього, понад 20 людей отримали поранення, серед яких четверо дітей з однієї сім'ї у віці від 5 до 8 років. За попередньою інформацією, Девін Патрік Келлі, уродженець міста Нью-Браунфелс (Техас), служив у військово-повітряних силах США з 2010 по 2014 рр. У 2014 році його віддали під суд і з ганьбою звільнили зі служби.

Джерело: Reuters

QHA