КИЇВ (QHA) -

У Києві в парку Вічної слави у ніч на 7 листопада невідомі залили цементом Вічний вогонь.

Про це повідомила прес-служба Київської міської держадміністрації.

— Було виявлено 8 відер, в яких, швидше за все, порушники принесли розчин цементу, — сказано в повідомленні.

Заступник голови КМДА Олексій Резніков заявив, що "подібні акти вандалізму — ганебний приклад неповаги до історії та пам'яті героїв".

Тим часом, у Кривому Розі збираються відкопати капсулу часу до 100-річчя «Великого Жовтня» — Жовтневого перевороту 1917 року, який став однією з найбільш знакових подій ХХ століття.

— Нашим нащадкам-збагачувачам! Завтра розкривають капсулу з посланням, — написав 6 листопада користувач Фейсбук Денис Іванов.

Колектив інституту Механобрчермет закопав капсулу з посланням 7 листопада 1967 року.

Довідка. У результаті Жовтневого перевороту (стався 25 жовтня за старим або 7 листопада за новим стилем) почалася громадянська війна, в ході якої було повалено тимчасовий уряд, а до влади прийшли більшовики на чолі з Володимиром Леніним.

QHA повідомляло, що глава Чеченської республіки Рамзан Кадиров заявив про те, що необхідно закопати труп Леніна. Кадиров вважає неправильним той факт, що в центрі столиці Росії стоїть труна з мертвою людиною.

Колишній український політик від КПУ, а нині сепаратист і колаборант, перший секретар кримського відділення партії «Комуністи Росії» Леонід Грач висловився проти ідеї глави Чечні Рамзана Кадирова поховати Леніна. Крім цього, він заявив, що пам'ятник Леніну в Сімферополі буде стояти ще 150 років.

ФОТО: Громадське TV

QHA