КИЇВ (QHA) -

Немовля у Києві на Оболоні 20 жовтня викрала сімейна пара, яка втратила власну новонароджену дитину.

Про це повідомив член колегії МВС, народний депутат України Антон Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

— Викрадачами виявилася сімейна пара з Вишгорода. Кілька тижнів тому вони втратили свою новонароджену дитину і взяли фатальне для себе і для іншої сім'ї рішення купити або вкрасти чужу, написав він.

Нардеп зазначив, що їх підозрюють за ст. 146 Кримінального кодексу України (викрадення дитини), їм загрожує до 10 років позбавлення волі. Дівчині, яка ймовірно викрала дитину, всього 20 років.

Стан дитини задовільний, після обстеження лікарями її негайно передадуть батькам, додав він.

Після викрадення поліція перевірила сотні камер спостереження.

Один з поліцейських, перевіряючи відеокамеру в аптеці міста Вишгород, побачив молодих чоловіка і жінку, які підходили під опис. Негайно вночі був проведений комплекс слідчо-оперативних заходів, які дозволили встановити осіб та місцеперебування викрадачів. І вони були затримані сьогодні близько полудня,  заявив Геращенко.

Крім цього, у групі "Київ Оперативний" у Facebook опублікували відео з допиту ймовірної викрадачки.

На відео вона зазначила, що не планувала викрадати дитину, а це рішення прийняла безпосередньо перед вчиненням злочину.

Раніше QHA повідомляло, що співробітники правоохоронних органів у Вишгороді Київської області затримали жінку, яка ввечері 20 жовтня на Оболоні вкрала немовля з дитячого садка.

Нагадаємо, увечері 20 жовтня у Києві на Оболоні з дитячого саду вкрали немовляти. Поки батько викраденої дівчинки пішов забирати старшу дочку, жінки забрали дитину і зникли.

QHA