ЗАПОРІЖЖЯ (QHA) -

Вибух на підприємстві прогримів 16 березня близько 15:00. У результаті на території цеху з відбору та очищення коксового газу при проведенні ремонтно-зварювальних робіт загинули чотири людини: начальник ділянки, монтажник, газорізальник і зварювальник, який помер по дорозі до лікарні.

- На даний момент на ПрАТ «Запоріжкокс» створено спеціальну комісію для розслідування обставин трагедії, що сталася. За попередньою версією, нещасний випадок стався через грубе порушення вимог правил охорони праці, - повідомляє прес-служба компанії.

Слідче управління ГУНП у Запорізькій області розпочало кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 272 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людей).

Співробітниками Нацполіції вже затримано трьох посадових осіб, які допустили підрядну бригаду до виконання ремонтних робіт.

- Санкція статті передбачає обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на строк до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, - розповіла Катерина Людвік, керівник прес-служби ГУНП у Запорізькій області.

За словами Володимира Дановського, першого заступника ГУ Держпраці в Запорізькій області, слідча комісія розсілдуватиме справу протягом десяти робочих днів. За цей час вона повинна встановити, хто винен у трагедії, що сталася.

Нагадаємо, як раніше повідомляло QHA, за інформацією начальника управління безпеки підприємства Вадима Адвокатова, завод продовжує працювати в штатному режимі.

QHA