САНКТ-ПЕТЕРБУРГ (QHA) -

Повідомляється, що останки передбачуваного смертника були виявлені в третьому вагоні поїзда, що їхав від станції «Сінна» до станції «Технологічний інститут».

— Вибуховий пристрій міг привести в дію чоловік, фрагментовані останки якого були виявлені в третьому вагоні поїзда, — повідомляє джерело.

Представництво Держкомітету національної безпеки Киргизії заявило, що можливим терористом-смертником, який влаштував вибух у пітерському метро, ​​може бути уродженець Киргизії, який отримав російське громадянство.

— Можливим виконавцем теракту, за попередніми даними, є уродженець Оша, нині громадянин Росії Акбаржон Джалілов, 1995 року народження, — сказали в ДКНБ.

ЗМІ з посиланням на російські правоохоронні органи повідомляють, що Джалілов був завербований екстремістами ІДІЛ.

Нагадаємо, 3 квітня у вагоні петербурзького метро прогримів вибух. За останніми даними, загинуло 14 осіб, кілька десятків отримали поранення. Влада Росії назвали вибух терактом. Підтверджено, що вибуховий пристрій був начинений вражаючими елементами.

Однак вчора у ЗМІ повідомлялося, що, судячи з характеру пошкоджень у метрополітені, вибуховий пристрій був залишений у вагоні, тобто вибух здійснив не терорист-смертник.

ФОТО: інтернет

QHA