ХАРКІВ (QHA) -

Уже другий день увага всієї України прикута до пожежі на найбільшому в Україні складі боєприпасів Міністерства оборони, розташованому в безпосередній близькості від невеликого містечка Балаклія в Харківській області. Станом на ранок 24 березня загасити пожежу не вдалося. Співробітники ДСНС, представники МО і експерти прогнозують остаточну перемогу над вогнем не раніше ніж через три дні.

Жителі Балаклії та найближчих до неї сіл евакуйовані до спеціально створених евакопунктів. У перші години пожежі, коли почали вибухати боєприпаси, що зберігалися на складах, жителі найближчих будинків виходили з міста пішки. Багато встигли взяти з собою тільки документи і мінімальний набір продуктів.

«Оперативно» відреагували на НП торговці бензином: на багатьох заправках Балаклії ціна на паливо для автомобілів злетіла до 80-90 гривень за літр. Однак люди змушені були купувати дорогий бензин, щоб виїхати з міста. Після початку роботи оперативного штабу ситуацію з цінами на паливо вдалося виправити.

За свідченням очевидців, у місті не залишилося жодного цілого скла, кілька приватних домоволодінь у безпосередній близькості від складів зруйновані снарядами, що розлетілися.

Для допомоги жителям евакуйованих населених пунктів у районній адміністрації створена телефонна гаряча лінія.

Президент України Петро Порошенко закликав керівників усіх ОДА надати гуманітарну допомогу для постраждалих жителів Балаклії.

ФОТО спеціально для QHA надані агентством «Інформбюро»

QHA