СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Троє кримчан із Севастополя потрапили у полон до піратів, які захопили судно в територіальних водах Нігерії. Про це повідомив так званий «уповноважений з прав людини в Севастополі» Павло Буцай, передають кримські ЗМІ.

— У Нігерії дійсно пірати захопили сім російських громадян, серед них троє севастопольців, вони були на судні BBC Caribbean німецької компанії Briese Crewing Crimea. З екіпажем все в порядку, капітан судна вийшов на зв'язок, ведуться переговори про звільнення, всі живі-здорові, — зазначив кримський «чиновник».

Також у полоні у викрадачів знаходиться і один громадянин України, про що пресі розповів директор Департаменту консульської служби МЗС Василь Кирилич.

Нагадаємо, 5 лютого в територіальних водах Нігерії був скоєний розбійний напад на вантажне судно BBC Caribbean. У результаті нападу були захоплені у полон вісім осіб. За словами директора компанії, якій належить судно, Максима Нестера, на судні залишилися троє членів екіпажу, яким вдалося втекти від піратів і відвести корабель, — старший механік, другий помічник і кадет. Зараз судно прямує до Лас-Пальмасу.

ФОТО: інтернет

QHA