КИЇВ (QHA) -

До київської редакції видання «Українська правда» прийшли співробітники Служби безпеки України. Про це у Facebook повідомила головний редактор Севгіль Мусаєва.

— Тизер новини на УП. До нас прийшло СБУ розслідують розголошення держтаємниці, написала вона.

Вона пояснила, що СБУ під розголошенням державної таємниці має на увазі інформацію в статті, яка вийшла у січні. Поки що невідомо, про який саме матеріалі йдеться.

Пізніше надійшла інформація про те, що мова йде про статтю про зрив державної програми реформування оборонно-промислового комплексу. СБУ виступила з вимогою тимчасово виключити дану статтю із загального доступу.

— Відповідний лист 14 вересня вручив слідчий головного редактора УП Севгіль Мусаєвій. У листі, зокрема, йдеться про те, що слідчим відділом Головного управління СБУ у Києві та Київській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні №22017000000000256, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 29 червня 2017 року за ознаками скоєння злочину, передбаченого ч.1 ст . 328 КК України («Розголошення державної таємниці»), — сказано у повідомленні «Української правди».

Раніше QHA повідомляло, що 22 червня 2017 року під час проведення обшуку в офісному приміщенні редакції інтернет-видання «Страна.ua» співробітниками поліції було вилучено флеш-накопичувач марки Kingston з написами CN062806 5V 05360-307, А00LF, на якому зберігаються електронні документи з відомостями, які, можливо, містять державну таємницю.

ФОТО: інтернет

QHA