КИЇВ (QHA) -

В офісі громадської організації «Міжнародний центр перспективних досліджень» (МЦПД) під час обшуків 19 квітня СБУ отримала додаткові докази в кримінальному провадженні щодо народного депутата Андрія Артеменка. Про це заявив на брифінгу в Києві начальник апарату голови Служби безпеки України Олександр Ткачук.

— Що стосується обшуків у МЦПД, то, дійсно, слідчі дії проводилися в рамках провадження, яке стосується народного депутата Артеменко. Додаткові деталі ми поки не розголошуємо, але під час слідчих дій були отримані додаткові докази, і слідчі з ними працюють.

Раніше QHA повідомляло, що член парламентської фракції Радикальної партії Андрій Артеменко передав свій план нормалізації відносин між Україною і Росією екс-раднику президента США Майклу Флінну незадовго до його відставки. У пунктах плану, крім іншого, значилася ідея проведення всеукраїнського референдуму про передачу Криму в оренду РФ на 50-100 років.

Прокуратура Автономної Республіки Крим 21 лютого відкрила кримінальне провадження за фактом вчинення державної зради народним депутатом Андрієм Артеменком.

 ФОТО: інтернет

QHA