КЕРЧ (QHA) -

Служба порятунку, підконтрольна окупантам, відбуксувала турецьке торгове судно River Eruli, що подало сигнал про допомогу, до міста Керч. Судно прямувало до Одеси і перевозило 92 тонни тютюнових виробів.

Про це повідомив так званий «заступник глави адміністрації Керчі» Ділявер Мельгазієв кримському виданню.

— Проблема в тому, що головний двигун у них працює, а силовий, який відповідає за роботу генератора, зламався. Відповідно, у них немає освітлення, опалення, температура низька. Якийсь час вони там простояли, а зараз попросили нас про допомогу. Попередньо скажу, що захворіли всі шестеро членів екіпажу, повідомив самопроголошений чиновник окупованого міста.

Однак порятунком судна з екіпажем самопроголошена влада Криму зробила «ведмежу послугу» турецьким морякам, адже тепер судно за порушення порядку в'їзду-виїзду на окуповану територію України згідно зі ч. 1 ст. 332-1 Кримінального кодексу України може бути конфісковане Україною. Самим морякам загрожує кримінальне покарання у вигляді позбавлення волі терміном до трьох років.

Нагадаємо, як повідомляло QHA раніше, 1 грудня з'явилася інформація, що державна прикордонна служба України затримала вантажне морське судно «Skymoon» з громадянами Лівії та Сирії на борту, яке намагалося незаконно зайти в один з портів Криму. На даний момент ведеться судове слідство на предмет визначення запобіжного заходу членам екіпажу.

ФОТО: інтернет

QHA