КИЇВ (QHA) -

У ніч проти середи, 20 грудня, в аеропорту Запоріжжя росіянин, якому заборонений в'їзд в Україну на 5 років, намагався порізати собі вени на руках.

Про це повідомили в прес-службі Держприкордонслужби.

Повідомляється, що на пункт пропуску "Запоріжжя-авіа" рейсом з Туреччини прибув громадянин Російської Федерації.

Здійснюючи процедуру прикордонного контролю, військовослужбовці Бердянського загону виконали доручення правоохоронних органів України, згідно з яким росіянину був заборонений в'їзд на територію України терміном на 5 років.

Коли йому ставили позначку про заборону в'їзду, росіянин вихопив з ручної поклажі складаний ніж і спробував порізати собі руки.

— Військовослужбовці негайно відреагували і вилучили у громадянина ніж, а також надали йому першу медичну допомогу. Далі прикордонники викликали карету швидкої допомоги, лікарі якої і зробили всі необхідні кваліфіковані заходи. Стан іноземця задовільний, загрози його життю немає, йдеться у повідомленні.

Затриманого передали правоохоронним органам України.

Нагадаємо, раніше офіцеру Російської Федерації, екс-співробітнику Спільного центру з контролю і координації на Донбасі (СЦКК) заборонили в'їзд в Україну на три роки через відвідування окупованого Криму.

QHA