КАЇР (QHA) -

Російська Федерація перекинула підрозділ спецназу, а також безпілотники на військову базу у Єгипті, поблизу кордону з Лівією. Про це з посиланням на власні джерела повідомляє видання Reuters.

За твердженнями інформаторів з єгипетських спецслужб, підрозділ у Єгипті налічує 22 військовослужбовці РФ.

При цьому представник військових сил Єгипту Тамер Аль-Ріфаї стверджує, що жодних іноземних військовослужбовців на території країни немає.

— Немає іноземних солдатів з будь-якої країни на території Єгипту. Це питання суверенітету.

Представники розвідки США, коментуючи ситуацію, зазначили, що виявити саме російський спецназ надзвичайно важко через те, що Росія при екіпіруванні своїх найманців часто використовує нейтральну уніформу.

В агентстві зазначили, що таким чином РФ намагається надати підтримку командувачу Лівійської національної армією Халіфу Хафтару. Росіяни бачать у ньому «сильного лідера, здатного покласти край анархії, яка запанувала у Лівії шість років тому після повалення Муаммара Каддафі». Рішення про приховування передачі військовослужбовців пояснюється тим, що Хафтар виступає проти підтримуваного ООН уряду Лівії.

Нагадаємо, у грудні 2016 року США ввели санкції стосовно 18 осіб, серед яких — менеджери російського Темпбанку та п'яти інших компаній, за надання фінансової або технологічної підтримки сирійському уряду, який чинить насильницькі дії щодо власних громадян.

ФОТО: інтернет

QHA