ДОНЕЦЬК (QHA) -

Російські окупанти на Донбасі, будучи незадоволені фінансовим забезпеченням з боку свого командування, вчинили 3 самогубства і 5 спроб суїциду за 10 днів. Щоб припинити подальші спроби суїцидів, командування окупантів всерйоз задумалося про підвищення зарплат бойовикам. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки України.

— У період з 7 по 17 січня ц.р. у підрозділах 9-го окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти ЗС РФ зафіксовано 3 випадки самогубства і 5 самострілів. Значна частина військовослужбовців демотивовані і не бажають продовжувати "службу". Для мотивації продовження виконання злочинних наказів російської окупаційної влади командування противника обіцяє підвищити грошове забезпечення, повідомили у розвідці.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, на окупованих проросійськими бойовиками територіях Сходу України зростають протестні настрої серед місцевих жителів. Однією з причин цього є погане соціальне забезпечення на цих територіях. Гуманітарні конвої, що відправляються Росією, везуть на Донбас третьосортну харчову продукцію, яка в РФ попитом не користується, адже годиться в їжу лише умовно.

ФОТО: інтернет

QHA