АЙФЕЛЬ (QHA) -

У суботу вранці через загрозу теракту десятки тисяч гостей фестивалю Rock am Ring у західній Німеччині мусили залишити концертний майданчик. Про це повідомляє видання Der Tagesspiegel.

У місцевій поліції пояснили, що в районі автогоночної траси Нюрбургрінг у національному парку Айфель були «конкретні ознаки терористичної загрози». Фанатам оголосили:

— Через терористичну загрозу фестиваль сьогодні скасований. Сподіваємося, що завтра зможемо продовжити. Будь ласка, прямуйте до виходів.

Через півгодини відвідувачі організовано залишили територію заходу.

Відзначається, що під час оголошення про евакуацію фанати чекали виступу відомого рок-гурту Rammstein.

За даними німецьких ЗМІ, поліція затримала двох працівників фестивалю, які нібито встановили щось на місці проведення заходів. Один із затриманих мав зв'язки із затриманим раніше терористом.

На тлі теракту у Манчестері заходи безпеки на фестивалі були посилені: територію патрулюють 1200 правоохоронців.

Вдень 3 червня стало відомо, що поліція все ж дозволила проведення фестивалю.

— Після інтенсивних пошукових заходів, проведених на всій території фестивалю, підозри у загрозі не підтвердилися.

Нагадаємо, Rock am Ring — найвідоміший рок-фестиваль у Німеччині, цього року він відзначає свою 30-у річницю. Хедлайнерами фестивалю заявлені In Flames, Rammstein, System of a Down.

Як повідомляло QHA, в ніч на 23 травня на найбільшому критому стадіоні у Європі Manchester Arena прогримів вибух. Є припущення, що теракт вчинив терорист-смертник.

ФОТО: Der Tagesspiegel

QHA