РІВНЕ (QHA) -

Повідомлення про зникнення 37-річного Сергія Литвинова, який має в місті свій салон краси, надійшло в поліцію 9 лютого — від товариша покійного. Після цього розпочалися розшукові заходи. Правоохоронці навідалися на квартиру дружини загиблого. Там застали матір підозрюваної, а також її малолітніх дітей. Як з’ясувалося, підозрювана у вбивстві покликала матір та просила наглянути за дітьми, а сама поїхала до Єгипту на відпочинок. Наразі поліцейські встановлюють місце перебування 23-річної дівчини. Перед тим вона прийшла на місце роботи чоловіка та забрала із сейфу певну суму грошей.

— У підсобці знаходився труп, замотаний у поліетиленові пакети для сміття. На тілі було виявлено чотири проникаючі поранення два в живіт, по одному у грудну клітину та у бік, зазначив заступник начальника поліції Рівненської області Сергій Волков.

За його словами, подружжя останні вісім місяців разом не жило, проте загиблий навідувався до дружини. Між ними часто відбувалися сварки. Це чули сусіди. Одна із сусідок пригадує, що чоловік кричав: «Рятуйте, бо вбивають». Жінка пішла до цієї квартири, але їй ніхто не відчинив. Вона не надала особливого значення цій події, бо подумала, що це банальна сварка.

Правоохоронці вживають заходів, щоб знайти та затримати підозрювану. Було відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 кримінального кодексу. Вирішується питання про оголошення підозрюваної до міжнародного розшуку.

ФОТО: відділ комунікації поліції Рівненської області 

QHA